21.01.2021

Jeśli zastawiacie się na czym polega terapia, jaki jest przebieg sesji, czego można się spodziewać po zabiegu lub jak działa komora, no i co z tą klaustrofobią, specjalnie dla Was seria pytań i odpowiedzi - część I

07.01.2021

Fale alfa o częstotliwości 8–12 Hz – są emitowane przez mózg, w stanie skupienia i relaksu, jest to jednocześnie najefektywniejszy stan, do przyswajania wiedzy.
 
Ostatnie badania, pokazują również, że w czasie ich aktywności, podnosi się poziom kreatywności. Obniżoną amplitudę fal alfa odnotowuje się u osób zestresowanych i o podwyższonym stanie niepokoju.
 
W czasie sesji w naszej komorze, pomagamy Wam, wejść w stan relaksu, dzięki odtworzeniu muzyki odpowiadającej częstotliwościom fal alfa. Warto, wtedy również zamknąć oczy. Jest to koncepcja powiązania z szerszymi pojęciami jakim jest biofeedback, trening uważności czy muzykoterapia. Wykorzystujemy ich elementy, w trakcie naszych sesji.

25.11.2020

Kolejna sesja Kaliny. Dziewczynce w terapii towarzyszy mama i silne wsparcie siostry i koleżanki, jak widać dziewczyny są w stałym kontakcie 😉 Kalina przychodzi do nas, z powodu nawracających infekcji górnych dróg oddechowych a także choroby neurodegeneracyjnej. Dzięki terapii dziewczynka wykazuje się większą wydolnością organizmu, dłuższy czas koncentracji, poprawiła się również wyrazistość jej mowy.